Німецька казка! 6 дней

Львів – Берлін – Гамбург – Любек – Бремен – Краків – Велічка – Львів

 

5 + 1 причина придбати цей тур

  • Найнижча вартість!
  • Незабутній Берлін: Рейстаг, Бранденбургські ворота, Берлінська стіна…
  • Гармонічний Гамбург і його пишний променад!
  • Казковий Бремен і його легенди!
  • Невимушений Любек!

 

Початок туру:

березень
25, 26

 

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1
Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми. Інформація
8:30 – виїзд зі Львова. Проходження кордону.
Переїзд по території Польщі.
Час на обід.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
День 2
Сніданок. Виселення з готелю.
Приїзд в Берлін (орієнтовний час – 13:00).
Оглядова екскурсія по Берліну. Його з упевненістю можна назвати одним з найдивовижніших та найяскравіших міст Європи. Кожен, хто приїжджає до Берліна, так чи інакше неминуче потрапляє під магічну чарівливість цього міста, його живого і невимушеного шарму. Колишня столиця Пруссії, «Третього Рейху», НДР а нині – об’єднаної Німеччини, місто театрів і музеїв, «полігон архітектури». Прекрасні парки та величні барочні замки створюють неповторну атмосферу і нагадують про його велич. Рейхстаг та Бранденбургські ворота, Берлінська стіна, Александрплатц та Кафедральний собор…
Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо Рекомендуємо: найкращий в світі зоопарк (16€ дорослі, 8€ діти до 15 років).
Переїзд до Гамбурга.
Поселення в готель та ночівля.
День 3
Сніданок.
9:00 – Оглядова екскурсія по Гамбургу. Гамбург приймає гостей у дуже солідній, величній та елегантній манері. Особливо це відчувається під час подорожі у район Внутрішнього Альстера з його торговими палацами і пишним променадом Юнгфернштіг. Краса Гамбурга – у його гармонійності. Це не галаслива столиця і не провінційне містечко, він поєднує в собі переваги і того, й іншого. Життєвою артерією міста є повноводна Ельба, на якій найбільший порт Німеччини відкриває їй ворота у світ.
Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо Рекомендуємо: екскурсія в Любек (25€). Любеку є чим пишатися: незайманий ансамбль церков св. Марії та св. Петра, Голштинські ворота, Ратуша, купецькі будинки і торгові ряди, маленькі вузькі вулички у Старому місті – створюють унікальний орнамент міста. Численні музеї – хранителі недоторканної історії розповідають безліч цікавого, а Салон марципанів відкриє таємниці відомого у всьому світі делікатесу з Любека.
Ночівля в готелі.
День 4
Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний час.
Рекомендуємо Рекомендуємо: екскурсія в Бремен (30€). Місто Бременських музикантів по вінця наповнене визначними пам’ятками, давніми традиціями, багатою культурою та історією. У центрі красується стара ринкова площа з місцевим хранителем Роландом в оточенні давніх будинків, ратуша, кафедральний собор св. Петра, церква Богоматері. Подорож у це багатолике місто виправдовує всі очікування та сподівання: від романтичного променаду по набережній до захоплюючого відвідування неповторного музею «Універсум».
Час на обід.
14:00 – переїзд до Польщі.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
День 5
Сніданок.
Виселення з готелю.
9:00 – Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, Вавельський пагорб, і, звичайно ж, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!
Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо – екскурсія в Соляні копальні Велічка (20€). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м – це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.
Нічний переїзд в Україну. Орієнтовний час виїзду 20:00.
День 6
Прибуття у Львів (до 10:00).
Подарунок! Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав’ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!


ВАРТІСТЬ

Увага! Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

Діти та дорослі
Увага! 245€
 

My operator