П`ять зірок Європи

5 + 1 причина придбати цей тур

П’ять країн в одному турі!

  • Відвідання одних із найвідоміших міст Німеччини – Лейпцига та Франкфурта.
  • Вражаючі мандрівки: Амстердам, парк тюльпанів Кейкенкоф та Гаага.
  • Незрівняний Брюссель та парк розваг «Європа в мініатюрі».
  • Неповторний Люксембург.
Львів – Лейпциг – завод BMW – Амстердам – Дельфт – Гаага – Брюссель – Європа в мініатюрі – Люксембург – Франкфурт – Краків – Велічка – Львів
Початок туру: 25 березеня 

ПРОГРАМА ТУРУ
Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми.
8:30 – Виїзд зі Львова. Проходження кордону.
Переїзд по території Польщі.
Час на обід.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Німеччину.
Прибуття в Лейпциг. Оглядова екскурсія по місту. Місто музики, ярмарків та друкарства, де народилися і творили великі генії свого часу – Бах, Шиллер і Гете. Лейпциг є пам’ятником архітектури і знаменитим спадкоємцем багатьох історичних та культурних традицій. Про часи романтизму нагадує Ринкова площа та Стара ратуша, Лейпцизький університет, в якому навчалися Ніцше, Гете і Лейбніц, церква Святого Томаса, церква Святого Миколая. Давня історія залишила пам’ять про себе у численних музеях та галереях, а у стінах театрів й досі не змовкають безсмертні творіння Моцарта й Мендельсона.
Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо: відвідання заводу BMW (20€). Скляний храм виробництва своїм футуристичним виглядом руйнує всі загальноприйняті архітектурні канони. Рамки звичного простору розтягуються, надаючи споруді потужного рухового імпульсу. Але все ж найцікавіше ховається всередині. Тут відбувається справжнє шоу – чарівний механічний балет. Кузови та конвеєри, що підсвічуються блакитним світлом повільно, плавно, артистично пропливають над різними приміщеннями – від коридорів і кабінетів до лабораторій і залів засідань. І кожен працівник та відвідувач може насолодитися цим захоплюючим дійством.
Переїзд в сторону Голландії.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Голландію.
Прибуття в Амстердам, екскурсія по місту. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Проте ні та ні інша назва не передає всю його красу і чудову привабливість.
Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий амстердамський залізничний вокзал, побудований на дев’яти тисячах паль, музей Мореплавання та пришвартований біля нього вітрильник Ост-Індійської компанії «Амстердам», знаменитий плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура та чудова пишність водних каналів Амстердама. 

Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо: Прогулянка по каналах на кораблику (18€). Амстердам – це блакитна площина води та принадна безмежність неба, а між ними – стрічка архітектурних шедеврів… Золота павутина каналів з розкішними будівлями XVII століття, квартал Йордан, де красуються чарівні пакгаузи, милуючись вигинами фонтанів, які химерно відображаються у зеленавій амстердамській воді – незабутні враження!
Рекомендуємо: екскурсія в Заансе Сханс та Волендам (дорослі 30€, діти 20€).

Поселення в готелі та ночівля.

Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо: екскурсія “Чарівна пара Дельфт та Гаага” (дорослі 40€, діти 35€). Прекрасний Сад Європи, де народжується сама весна… Неможливо відірвати погляд від різнобарвних квіткових полотен та дивовижних композицій. 32 гектари зелені розчиняється у неосяжних просторах тюльпанів, орхідей, нарцисів і троянд. Своїм п’янким ароматом затьмарюють розум цілі острови гіацинтів та лілій. Цілісну картину творять мальовничі ставки, квітучі рододендрони та сакури. Кейкенхоф – це весняний подарунок, який щороку Голландія підносить усьому світу.
«Королівське місто біля моря» – так величають Гаагу самі голландці. Яскрава індивідуальність міста проявляється у строгості та чарівності одночасно, у типовому буржуазному середовищі з відтінком благополуччя та розкоші. Від великої суміші історичних та ультрасучасних будівель голова іде обертом… Саме Гаага удостоєна честі стати центром різноманітних Генеральних Штабів, резиденції королеви, уряду та парламенту. Відвідати це місто варто в будь-яку пору року, щоб позасмагати на пляжі, прогулятися прекрасними парками та старовинними вулицями, оглянути численні музеї і грандіозні палаци. Веселі фестивалі, ніч Королеви, танці, театр, музика – усього й не перерахувати…
Рекомендуємо: відвідання парку Мадюродам (18€). Поринувши у величезне казкове царство, навіть найменші із нас відчувають себе Гулівером у країні ліліпутів. У цьому найкрасивішому «місті» Голландії зібрані усі її скарби: чарівний Палац Миру, Королівський палац на площі Дам, стародавній кафедральний собор з Утрехта, амстердамський аеропорт… По численних каналах плавають човники, до порту прибувають кораблі, по найдовшій у світі мінізалізниці мчать потяги, а по вулицях рухається транспорт та численні «мешканці» містечка. На щастя малечі, в обмін на декілька центів, закружляють мініатракціони, а на мініатюрній фабриці концерну Марс, маленька вантажівка заїжджає на завод і повертається з цукерочкою в кузові…
Повернення в Амстердам.
Час на обід.
Ночівля в готелі.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд у Бельгію.
Прибуття в Брюссель, оглядова екскурсія по місту. Столиця Бельгії та ЄС зачаровує гостей своєю історією, архітектурою і шармом… Потрапивши на екскурсію до серця Брюсселю – на площу Гранд-Плас, бачимо щось надзвичайне, все ніби на сцені Оперного театру поміж декорацій. Площа маленька, а будинки на ній, наче іграшкові. Чи то з цукрової глазурі, чи зі слонової кістки вирізьблені, чи з мережива виплетені. Хочеться простягнути руку і підвести до очей, аби помилуватися Ратушею, розміщеним навпроти домом короля чи знаменитим Манекен-Піс, що неподалік…
Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо: парк «Європа в мініатюрі» (20€).
Поселення в готелі та ночівля.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Люксембургу. Оглядова екскурсія по місту. В палких обіймах цивілізації стара Європа стискає цю мініатюрну державу… Та все ж і досі відпочинок у Люксембурзі нагадує неспішне розмірене життя у старовинному аристократичному маєтку, де зеленіють запашні луги, дрімають незаймані ліси та рясніють стрункі ряди виноградників уздовж річки Мозель… Гармонійний ансамбль творять численні мости, феодальні замки з кам’яними вежами, шпилі церков та палаців, пам’ятники, що занурюються у море зелені та яскравих квітів.
Переїзд до Німеччини.
Час на обід.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Франкфурта на Майні. Оглядова екскурсія по місту. Місто контрастів і найбільший фінансовий центр Європи, де за діловою неприступністю бізнес-кварталів ховається чарівність старовинних вуличок з маленькими будиночками. Так як і коштовний камінь, Франкфурт міняє свій вигляд залежно від того, під яким кутом зору його розглядати… Під час екскурсії по місту відкривається таємниця як дивовижним чином тут співіснують біржа і книжковий ярмарок, чудернацькі хмарочоси, старовинні церкви і унікальні музеї. На берегах Майну у яскраві квіткові барви поринають площа Ремерплатц, Стара Опера, Кафедральний собор, церква Паульскірхе.
Вільний час.
Час на обід.
Рекомендуємо: прогулянка по Майну на кораблику (18€).
Переїзд до Польщі.
Поселення в транзитному готелі та ночівля.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до Кракова. Оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет – один з найстаріших у Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб – Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!!!
Час на обід.
екскурсія в Соляні копальні Велічка (20€). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінгі на глибині 101м – це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.
Виїзд на Україну.
Прибуття у Львів (до 10:00).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру! І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидь в одній із львіських кав’ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуй львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ти ще такої смакоти не куштував. Одним словом – залишайся у Львові! .
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

 

ВАРТІСТЬ
Діти та дорослі
460€
My operator